Metaloplastyka jako dobre rozwiązanie do przedpokoju
Metaloplastyka jako dobre rozwiązanie do przedpokoju

Aranżując przedpokój (szczególnie ten o niewielkim metrażu), przykładamy uwagę do tego, aby był on zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Zależy nam również na tym, aby po przekroczeniu progu domu lub mieszkania poczuć się dobrze lub też zaskoczyć pomysłowością odwiedzających nas gości. Jak zatem można osiągnąć te wszystkie założenia i przygotować przedpokój, jaki będzie się wyróżniał wśród tego typu pomieszczeń?

Artystyczny mebel – metalowy wieszak stojący i wiszący

Aby przedpokój spełniał swą praktyczną funkcję, niezbędne są meble, jakie pozwolą na wygodne przechowywanie odzieży. Jeśli zależy nam również na dobrym efekcie, przyjrzyjmy się oryginalnym, ale i zarazem bardzo stylowym rozwiązaniom. Wśród nich szczególnie wyróżniają się wieszaki metalowe stojące lub wiszące. Kute modele są doskonałymi przykładami kowalstwa artystycznego i mogą prezentować formy:

  • proste – wysokie i smukłe, z delikatnymi zdobieniami u podstaw, nawiązujące do stylu retro lub też łączące metal z drewnianymi elementami;
  • fantazyjne – z misternymi zdobieniami i przypominające drzewka modele dopasowujące się do klasycznych oraz bardziej nowoczesnych wnętrz.

Wieszaki metalowe stojące i wiszące – opcje wykonania

Jak już wspomniano, metalowy wieszak stojący lub wiszący może przyjąć bardzo zróżnicowane formy. Równie istotne jest to, że istnieje możliwość wyboru jego wybarwienia. Wśród opcji kolorystycznych dostępne są: biel, czerń, złoto, srebro oraz miedź, które za każdym razem podkreślają szlachetność oraz charakter metalu. Jeśli stawiamy na minimalizm we wnętrzach – wybierzmy czarne lub białe wybarwienia. Natomiast, kiedy preferujemy klasyczne aranżacje, zadecydujmy się na złoto i platynową miedź.

Wiszące i stojące wieszaki metalowe są dostępne w wielu wariantach, jeśli mowa o ich wymiarach. Tym samym można bez problemu znaleźć ten idealnie pasujący do kilkumetrowego, ciasnego przedpokoju, jak i przestronnego korytarza.

Aby całkowicie zaaranżować to wnętrze, warto wykorzystać pozostałe propozycje, jakie oferuje nam metaloplastyka. Ławki, pufy, lustra (ich ramy), stojaki na parasole oraz kwietniki skomponują się ze sobą idealnie, czyniąc przedpokój pięknym przykładem tego, jak można wykorzystać sztukę użytkową.

Gdzie jeszcze wieszaki metalowe będą wyglądać doskonale?

Poza przedpokojem w domu czy mieszkaniu wieszak stojący lub wiszący wykonany z metalu ciekawie będzie się prezentować w biurze lub gabinecie. Dzięki nim jak najlepiej zadbamy o pierwsze wrażenie klientów oraz ich wygodę tzn. odzież wierzchnią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl