Informacje o firmie

Nasze kute ręcznie meble są świetnym dowodem na to, że kowalstwo artystyczne może się przyczynić do powstania prawdziwych dzieł sztuki użytkowej. Zarówno ceniący bogate ornamenty tradycjonaliści, jak i nowocześni minimaliści znajdą w naszej ofercie meble, które z pewnością przypadną im do gustu.

Metaloplastyka to coś więcej niż tylko nasza pasja, dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy, zawierający wytwory kowalstwa artystycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ręcznie wyrabianych mebli. Wszystkie przedmioty charakteryzują się ogromną starannością wykonania – każdy element jest precyzyjnie przycięty, dopasowany, przyspawany i szlifowany.

Meble kute ze znawstwem, precyzją i pasją

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mebli kutych. Proponujemy między innymi funkcjonalne wieszaki oraz półki na buty do przedpokoju, które staną się wspaniałą, szlachetną ozdobą każdego wnętrza.

Wszystkie nasze kute ręcznie meble zostały bardzo dokładnie sfotografowane i opisane, dzięki czemu mogą Państwo jak najlepiej zapoznać się z produktem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oryginalną kolekcją mebli wytwarzanych przez mistrza metaloplastyki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl